• چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
  • الاربعا ٢٥ ذی قعده ١٤٤١
  • Wednesday, July 15, 2020
  • "معتبرترین مرجع علمی، پژوهشی، آموزشی، اطلاعاتی، تحلیلی و راهبردی در حوزه حوادث، بلایا، بحران و ریسک"‌
صفحه اصلی
باشگاه متخصصین
تقویم حوادث و بلایا
گردشگری مجازی rss
کد مطلب :   461 تاریخ انتشار: 
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
- 11:16 تاریخ آخرین ویرایش :
  1395/12/22
بازدید:   47  
 
رشد 8 درصدی مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95
رشد 8 درصدی مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از رشد 8 درصدی مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95 نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر عنوان کرد:

رشد 8 درصدی مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از رشد 8 درصدی مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95 نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی سلیمی در مراسم طرح ملی امداد و نجات نوروزی 96 که صبح یکشنبه در محل سازمان امداد و نجات برگزار شد، با اعلام اینکه مأموریت‌های زمستانی امداد و نجات از ۱5 آذر الی ۱5 اسفند بوده است، گفت: کل مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95، 879۴ مورد بوده است.

 

وی از انجام ۳9۱8 مأموریت ترافیکی خبر داد و افزود: این میزان مأموریت ترافیکی ۴۴ درصد از کل مأموریت‌های امداد و نجات در زمستان 95 را شامل می‌شود.

 

به گفته سلیمی، ۱678 مورد از مأموریت‌های امداد و نجات که ۱9 درصد مأموریت‌ها را شامل می‌شود، مربوط به مأموریت‌های جوی و اقلیمی بوده است.

 

رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام اینکه در این مدت زمان طرح زمستانی، ۴۳9 هزار و 596 نفر آسیب‌دیده داشته‌ایم، تصریح کرد: از ۱5 آذر الی ۱5 اسفند 95 به ۳76 هزار و ۴۲۰ نفر امدادرسانی شده است.

 

وی ادامه داد: در این مدت 5865 نفر را نجات داده‌ایم و ۴۰9۲ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

 

سلیمی همچنین از اسکان اضطراری 7788 نفر و اسکان موقت ۱۱89 نفر در مأموریت‌های زمستانی امداد و نجات خبر داد و گفت: در طرح زمستانی 7۴۲ سورتی پرواز در قالب 6۱9 ساعت انجام شده است.

 

رئیس سازمان امداد و نجات در ادامه از رشد ۲5۲ درصدی مأموریت‌های سیل و آب‌گرفتگی در طرح زمستانی سال 95 نسبت به سال 9۴ خبر داد و گفت: در این مأموریت‌ها به ۲۱5 هزار و ۳7۰ نفر امدادرسانی شده است.

 

وی همچنین از رشد 5۴ درصدی مأموریت‌های برف و کولاک در زمستان 95 نسبت به زمستان 9۴‌ خبر داد و تصریح کرد: در این مدت ۱۳۴۳ مورد مأموریت برف و کولاک انجام شده است.

منبع : خبرگزاری مهر
نویسنده خبر : مدیر پورتال
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ما، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
کد امنیتی :
تولید مجدد